Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej, BHP i ADR. Przez szereg lat zdobywaliśmy doświadczenie oraz wiedzę techniczną by móc się nią teraz z państwem podzielić.

Nasze usługi i produkty zapewniają bezpieczne warunki pracy w kilkuset obiektach na terenie powiatów: suskiego, nowotarskiego, myślenickiego, tatrzańskiego, limanowskiego i krakowskiego od ponad 25 lat.

Specjalizujemy się w pomocy technicznej i fachowemu doradztwu już na poziomie projektowania budynków. Sprawdzamy projekty budowlane pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami przeciwpożarowymi i budowlanymi. Pomagamy w doborze odpowiednich zabezpieczeń przeciwpożarowych, biorąc pod uwagę aspekty techniczne i przede wszystkim ekonomiczne. Kompleksowo przygotowujemy obiekty do odbiorów jak i kontroli przeprowadzanych przez Państwową Straż Pożarną. Profesjonalność naszych usług potwierdzona jest licznymi realizacjami.

Osoby swiadczące usługi w naszej firmie to:

  • Specjaliści ds. Ochrony Przeciwpożarowej (inżynierowie i magistrowie pożarnictwa Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie) oficerowie Państwowej Straży Pożarnej.
  • Inspektor ds. Ochrony Przeciwpożarowej, technik pożarnictwa aspirant Państwowej Straży Pożarnej.

W zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy:

  • Główny Specjalista ds. BHP jak i Specjaliści ds. BHP.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i szanując współpracę proponujemy obsługę serwisową zabezpieczeń przeciwpożarowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług i do współpracy.